Abg

A B Graphic International

Historie tohoto anglického výrobce je delší než 60 let a zahrnuje více než 11 000 instalací strojů pro 2 500 zákazníků po celém světě. Firma vyvíjí svá zařízení sama, stejně tak si vyrábí hlavní komponenty jako jsou například bočnice. Pro dodávky specializovaných komponent spolupracuje s renomovanými výrobci. Během desítek let vývoje se etabloval jako špičkový světový výrobce, který dokáže konkurovat díky šíři a kvalitě své nabídky výrobcům z Číny, kde je hlavní devizou nízká cena.

Vývoj nových strojů a modulů probíhá v úzké spolupráci se zákazníky a pro následná vylepšení jsou využívány jejich zkušenosti z praxe. Mezi výrobcem, prodejními partnery a zákazníky se tak vytváří silné pouto, které napomáhá kontinuálnímu zlepšování kvality a rozšiřování funkcí těchto strojů.

V současné době má ABG dva výrobními závody ve Velké Británii a jeden v Německu, prodejní síť potom zahrnuje prakticky celý svět.

Nejpopulárnější výrobní řadou je Digicon Series 3, který díky své modularitě umožňuje bezproblémovou rozšiřitelnost v budoucnu, podle charakteru zakázek a nových požadavků zákazníků. Mezi nejžhavější novinky patří modul DigiJet, který umožňuje parciální reliéfní efekty a studenou ražbu bez jakýchkoliv štočků a raznic, tedy plně digitálně. Ve spojení s modulem pro laserový výsek tak mohou mít zákazníci již dnes k dispozici stroj, který nepotřebuje žádné výsekové raznice, štočky pro tisk a ražbu.

www.abgint.com

Technologie ABG

Poradíme vám s výběrem

Další stroje ABG