Sakurai

Od svého založení v roce 1946 společnost Sakurai Graphic Systems vyrábí tisková zařízení a poskytuje služby zákazníkům v tiskovém průmyslu. Základem typicky japonské firemní filozofie je rozvoj a udržování vztahů se zákazníky, které vydrží po celé generace.

Firma Sakurai vyrábí ofsetové a sítotiskové stroje. Vzhledem k nízké poptávce po ofsetových strojích v současnosti, ale zcela určitě i do budoucna, je tato část produkce stále méně a méně významnější, protože Sakurai by nebyl schopen konkurovat dumpingovým cenám na trhu a převisu nabídky použitých ofsetových strojů ve světě. Každopádně tyto stroje máme stále v naší nabídce a pokud byste měli zájem, rádi vám připravíme i na tyto stroje nabídku.

Klíčovým segmentem pro Sakurai je sítotisk, kde je mnoho desítek let představitelem nejvyšší možné kvality. Jeho nejvýkonnější stroje využívají princip stop cylindru a jsou poháněny servomotory, čímž je zajištěna absolutní přesnost a soutisk i při několikanásobném průchodu materiálu strojem.

Hlavními zákazníky jsou v současnosti sítotiskové provozy a dále ofsetové tiskárny, které si pořizují sítotiskové linky pro lakování. Velmi významným sektorem jsou potom průmyslové aplikace, jako je například výroba číselníků, dotykových klávesnic a podobné aplikace, kde lze zatím těžko najít náhradu formou jiných technologií.

www.sakurai-gs.co.jp

Technologie Sakurai

Princip stop cylindru Sakurai

Poradíme vám s výběrem